PMP Rolls & Service to Profesjonalne Centrum Obróbcze Walców przemysłu papierniczego. Ponadto produkujemy, regenerujemy, odnawiamy i serwisujemy również walce, pompy, przekładnie dla branż z przemysłu hutniczego, spożywczego, gumowego, wydobywczego oraz poligraficznego. Wykonujemy pełen zakres usług dotyczący remontów i regeneracji walców, pomp, przekładni począwszy od wymiany czopów, wirników czy kół zębatych na szlifowaniu i wyważaniu kończąc.

Nasza firma jest jedną z niewielu wyspecjalizowanych oferujących kompleksowe usługi zarówno produkcyjne, jak i remontowo-naprawcze. Naszą strategiczną usługą jest produkcja i regeneracje walców. Głównymi klientami firmy są zakłady z branży celulozowo-papierniczej, które to obsługujemy w zakresie remontów urządzeń i podzespołów oraz modernizacji maszyn papierniczych.

Zakład mieści się na terenie zakładów papierniczych Mondi Świecie S.A., gdzie mamy do dyspozycji dwie hale produkcyjne: H1 - obróbki skrawaniem i montażu oraz H2 ? profesjonalne centrum szlifierni walców, przystosowane w pełni do obsługi klientów z obszaru papierni, jak i pozostałych potencjalnych odbiorców. Prowadzimy też usługi montażowo-modernizacyjne na miejscu u klienta. Oprócz głównego prowadzimy jeszcze inne pokrewne rodzaje działalności, m.in. obróbkę mechaniczną elementów metalowych, spawalnictwo.

Należymy do grupy kapitałowej PMP Group . Daje to nam możliwości nowoczesnego rozwoju technologiczno-marketingowego. Podążamy w kierunku partnerskiego i uczciwego działania na rynku przedsiębiorstw w całym kraju i poza jego granicami.

Nasza historia sięga początków lat dziewięćdziesiątych. Firma powstała oddzielając wydział remontowy dawnych Zakładów Celulozy i Papieru od pozostałej części obecnego zakładu Mondi Świecie S.A. W międzyczasie należeliśmy do amerykańskiej korporacji Beloit, producenta maszyn papierniczych, skąd mogliśmy czerpać zasoby nowoczesnej wiedzy z zakresu obsługi maszyn papierniczych. Obecnie funkcjonujemy pod nazwą PMP ROLLS & SERVICE.

PMP ROLLS & SERVICE Sp. z o.o. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Bydgoszczy - KRS nr 0000107620.

NIP: 559-000-42-59

REGON: 090021288

D-U-N-S?: 422479647

Kapitał zakładowy: 2.005.500,00 zł.

PMP Rolls & Service posiada miejsce siedziby działalności gospodarczej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.